NOWOŚĆ - Grupa na Facebooku!  

Strona główna » Hodowla » Hodowle w Polsce - dane teleadresowe » Hodowla Harmonia Zmyslow
Hodowla Harmonia Zmyslow [wiadomość #792] pon, 26 październik 2009 22:14 Przejdź do następnej wiadomości
Aleksis jest aktualnie niedostępny Aleksis
Miejsce: Warszawa
Member 2nd Class
Czy jakies skrotowe chociaz dane mozna prosic?
I jak sie miewa WALENTY?
I jak wyglada?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Odp: Hodowla Harmonia Zmyslow [wiadomość #796 (odpowiedź na #792) ] pon, 26 październik 2009 23:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Ania i Bartek jest aktualnie niedostępny Ania i Bartek
Miejsce: Warszawa Ursynów
Junior Member
Widziałem Walentego raz jeszcze jako młodzieżowca.Prezentował się całkiem obiecująco: długi, nieprzerośnięty, ładnie umaszczony. Sam jestem ciekawy co zniego wyrosło
Bartek
Odp: Hodowla Harmonia Zmyslow [wiadomość #799 (odpowiedź na #792) ] wto, 27 październik 2009 13:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kaja Hawrynska jest aktualnie niedostępny Kaja Hawrynska
Miejsce: z Łodzi
Member 2nd Class

Jeśli ktoś Valentego nie widział to najprościej można powiedzieć że jest podobny do Frutka (gorzej jak ktoś i Frutka nie widział Confused ). Podobna głowa i uszy w kazdym razie. Wyglada ładnie, a przynajmniej wygladał, jak go widziałm ostatnio, a było to ze dwa lata temu. Hodowlę prowadzi pani Wanda Ufnalska, która mieszka we Wrocławiu - ma też dwie suki Sarabandę Altaicę - w wieku mocno seniorskim bo za miesiąc skończy 12 lat (mam nadzieję że jeszcze żyje) i Stokrotkę czyli Abrakadabra Harmonia Zmysłów urodzoną 10.12.2003 roku również Frutkową córkę (jej trzy siostry gdzieś się rozjechały po Polsce i żadnej nigdy nie widziałam).

Pani Wanda raczej naszego rorum nie odwiedza, mimo że jest świadoma jego istnienia.

[Uaktualnione dnia: wto, 27 październik 2009 13:34]

Kaja Hawryńska, hodowla skye: Włochaty Wałek, tel. +48600949502
Odp: Hodowla Harmonia Zmyslow [wiadomość #804 (odpowiedź na #792) ] wto, 27 październik 2009 21:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sirion jest aktualnie niedostępny Sirion
Miejsce: Łódź
Member 2nd Class
Kilkakrotnie widziałam Walentego na wystawach. Całkiem ładny pies. Ma jednak pewna wadę. Jak dla mnie jego szyja jest stosunkowo krótka i przez to brakuje mi troche tego eleganckiego łuku szyi.
Odp: Hodowla Harmonia Zmyslow [wiadomość #818 (odpowiedź na #792) ] czw, 05 listopad 2009 16:48 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Skayka jest aktualnie niedostępny Skayka
Miejsce: Wrocław
Junior
I włos trochę zbyt miękki, ale ogolnie to efektowny pies.Bardzo fajny przyjacielski charakter, widujemy się dość często i zawsze na powitanie wyściska mnie i wycałuje. Sara i Stokrota mają się świetnie, ale nie wiem czy Wanda zdecyduje sie na miot u Stokroty.Osobiście bardzo ją na to namawiam, wymyślam potencjalnych narzeczonych, no zobaczymy.Na pewno zraziły ją moje kosmiczne kłopoty ze sprzedażą szczeniąt, to nie zachęca do rozmnażania.
Walenty to taki trochę moj chrześniak, usiłowałam odebrać jego porod, co przy jego gabarytach okazało się niemożliwe i trzeba było go wyciąć. Ważył 0,5kg. i był jedynakiem!

Basia
Poprzedni wątek:Hibernacja
Następny wątek:Inne hodowle
Idź do forum:

Aktualna data: pią lis 24 05:11:14 CET 2017

Łączny czas generowania strony wyniósł 0,04446 sekund.
.:: Kontakt :: Strona główna ::.