NOWOŚĆ - Grupa na Facebooku!  

Strona główna » Hodowla » Planowane krycia, mioty i szczeniaki » Poszukiwany kawaler do pokrycia!
Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1322] śro, 07 styczeń 2015 18:41 Przejdź do następnej wiadomości
norweia2000 jest aktualnie niedostępny norweia2000
Miejsce: Koszalin
Junior
Witam serdecznie Szanownych Grupowiczów,
Jestem właścicielem 3,5 letniej suczki Skye teriera(umaszczenie ciemny grafit)która kupiłem za wschodnia granicą.Pies ma metrykę (nie ubiegałem się o rodowód gdyż nie planowałem wystawiania jej).Chciałbym mieć potomstwo po tej charakternej i urodziwej suczce i poszukuję kawalera który pomoże mi w moich planach?
Kontakt email: mati@pro.onet.pl lub telefon +4794262528

Pozdrawiam
Jacek

Norwegia2000
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1323 (odpowiedź na #1322) ] czw, 08 styczeń 2015 12:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Skayka jest aktualnie niedostępny Skayka
Miejsce: Wrocław
Junior
Hmm, znaczy planujesz pseudo hodowlę?Wątpię żeby ktoś z tego forum ci w tym pomógł.A jeśli suczka urodziwa jak piszesz i ze szcziennoj kartoczkoj to czemu nie zrobiłeś jej uprawnień hodowlanych? Jeszcze nic straconego, rodowód, 3 wystawy i dziewczyna hodowlana. No chyba że to ta z Petersburga za którą polski właściciel się nie rozliczył...

Basia
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1325 (odpowiedź na #1323) ] wto, 20 styczeń 2015 21:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Aleksis jest aktualnie niedostępny Aleksis
Miejsce: Warszawa
Member 2nd Class
Czekamy na szczegóły bo wiadomość brzmi baarzdzo elektryzująco!
nie wiemy ,nawet na forum ile mamy * czynnych hormonalnie* i wydolnych reproduktorów!
Zgłaszam 2 z warszawskiego oddziału PZK!
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1338 (odpowiedź na #1322) ] pon, 16 luty 2015 23:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Skayka jest aktualnie niedostępny Skayka
Miejsce: Wrocław
Junior
Psy reproduktory zarejestrowane w z.k.w p.mogą kryć wyłącznie suki hodowlane zarejestrowane również w z.k.w p.
Pod rygorem utraty uprawnień hodowlanych.

Basia
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1339 (odpowiedź na #1338) ] wto, 17 luty 2015 16:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kaja Hawrynska jest aktualnie niedostępny Kaja Hawrynska
Miejsce: z Łodzi
Member 2nd Class

To jest ta suka z hodowli Parrima-Arih - wiem bo właściciel do mnie dzwonił. Twierdzi ze suka ma uprawnienia żeby być zarejestrowana w ZKwP ale nie jest zbyt zorientowany w temacie i nie robi wrazenia osoby zainteresowanej zalegalizowaniem hodowli.

[Uaktualnione dnia: wto, 17 luty 2015 17:03]

Kaja Hawryńska, hodowla skye: Włochaty Wałek, tel. +48600949502
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1513 (odpowiedź na #1339) ] nie, 27 grudzień 2015 12:37 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Member 2nd Class
Ona ma bardzo dobre pochodzenie-linie z of Morningskye.
Szkoda!Nie ma jej na wystawach i nie zanosi się na to żeby była [pokazywana!
Odp: Poszukiwany kawaler do pokrycia! [wiadomość #1615 (odpowiedź na #1513) ] sob, 12 marzec 2016 22:34 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Member 2nd Class
Nie zapłacił za nią umówionej ceny , rozmawiałam z włascicielką w Helsinkach. Ostatnio ( w lutym ) jak dzwoniłam pod podany telefon i pytałam co ze szczeniaczkami to powiedzial ,że to pomyłka.
Nie było mi miło słyszeć w Helsinkach ,że * polak nie zapłacił* a kwota była poniżej 250 euro ( całość ) do zaĻłacenia.
Poprzedni wątek:Czy ktoś wie....
Następny wątek:Szczeniaki w hodowli Włochaty Wałek
Idź do forum:

Aktualna data: nie paź 22 16:00:38 CEST 2017

Łączny czas generowania strony wyniósł 0,07332 sekund.
.:: Kontakt :: Strona główna ::.