NOWOŚĆ - Grupa na Facebooku!  

Strona główna » Ogolne » Przedstawmy sie » Witam - jestem tu nowa
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #202] wto, 01 marzec 2005 21:40 Przejdź do następnej wiadomości
patison jest aktualnie niedostępny patison
Miejsce: Piastów
Junior Member

Nazywam się Pati. 10 marca skończę rok. Mieszkam w Piastowie z moimi właścicielami Olą i Tomkiem. Jestem dziewczynką, moimi rodzicami są Frodo Baggins z Nory Susła i Astra Gro - Bez. Cieszę się, że jestem tu z Wami. Już więcej nie napiszę, bo idę na spacer.Pozdrawiam wszystkich moich kuzynów rasy skye terrier i ich sympatycznych właścicieli.

Pozdrawiamy
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #203] śro, 02 marzec 2005 18:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sirion jest aktualnie niedostępny Sirion
Miejsce: Łódź
Member 2nd Class
Witam i pozdrawiam naszą "córkę".
Własciciele Froda - hodowla Sirion
Małgorzata Przybyt
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #206] pon, 07 marzec 2005 09:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kasia Metrówka jest aktualnie niedostępny Kasia Metrówka
Miejsce: Konstancin-Jeziorna
Member 3rd Class
Wita Was Kasia ze swoją "Metrową" rodziną. Jeżeli będziecie potrzebować informacji, albo jakiejś rady, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie potrzeby możemy się umówić na spotkanie.
- Kasia

Kasia Metrówka
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #208] pon, 07 marzec 2005 15:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Junior Member

Witamy serdecznie. Jesteśmy w kontakcie, bardzo miło, że możemy liczyć na pomoc tak znakomitej Osoby. Więcej napisałem przy Nowym Dworze.

Pozdrawiamy
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #213] pon, 07 marzec 2005 21:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Dagmara jest aktualnie niedostępny Dagmara
Miejsce: Warszawa
Member 3rd Class

Witam bardzo serdecznie, a Shaggy także chcialby pozdrowić niewiele mlodszą kolezankę. Ja takze dopiero od roku jestem wlaścicielka skye`a, ale dzięki forum i szalenie sympatycznym i pomocnym wlaścicielom skye (glównie obecnym na tym forum), radze sobie juz calkiem niezle. Do zobaczenia na wystawie w Nowym Dworze!!! Very Happy

Dagmara
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #230] pią, 11 marzec 2005 14:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Junior Member

Dziękuję za ciepłe przywitanie, miło znaleźć się w tak sympatycznym gronie.

Pozdrawiamy
Witam - jestem tu nowa [wiadomość #250] śro, 16 marzec 2005 21:12 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
pogar jest aktualnie niedostępny pogar
Junior Member
Autorzy strony o skye'ach

Witam na forum, ciesze sie ze nas przebywa Smile

Mieszkacie w Piastowie pod Warszawa?
Piastow to nasz drugi dom, a Benius uwielbia szalec tam w ogrodku Smile

Pozdrawiam

--
Wspolwlasciciel
Bernarda Agemibora
(Ch.P, Ml.Ch.P)
icon5.gif  Odp: Witam - jestem tu nowa [wiadomość #648 (odpowiedź na #202) ] czw, 19 październik 2006 12:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sirion jest aktualnie niedostępny Sirion
Miejsce: Łódź
Member 2nd Class
Patison,
od kilku minut dręczy mnie pytanie. Czy Pati miała szczeniaki ? Własnie skontaktowała się ze mną właścicielka suczki szczeniaczka, która napisała, że matką jej maleństwa jest Pati gro-bez .
Odp: Witam - jestem tu nowa [wiadomość #693 (odpowiedź na #648) ] pią, 16 luty 2007 19:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Junior Member

Przepraszam za długą nieobecność i związany z nią brak odpowiedzi.

Pati nie miała nigdy szczeniaków i nie wygląda na to, żebyśmy się zdecydowali w najbliższym czasie.
Zaniedbaliśmy sprawę zamknięcia championatu, było wiele niespodziewanych i czasochłonnych spraw.
Może w tym roku się uda ?

Pozdrawiamy
Odp: Witam - jestem tu nowa [wiadomość #1258 (odpowiedź na #693) ] sob, 25 styczeń 2014 10:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Aleksis jest aktualnie niedostępny Aleksis
Member 2nd Class
I czy już coś wiadomo z czempionatem?? Very Happy Very Happy
Odp: Witam - jestem tu nowa [wiadomość #1374 (odpowiedź na #202) ] wto, 28 lipiec 2015 21:48 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Aleksis jest aktualnie niedostępny Aleksis
Member 2nd Class
Pati , co u Ciebie?
Postarzałaś się co nieco?
Very Happy Very Happy Very Happy
Poprzedni wątek:Nowi właścicielw skajów!
Idź do forum:

Aktualna data: pon gru 18 08:00:31 CET 2017

Łączny czas generowania strony wyniósł 0,09778 sekund.
.:: Kontakt :: Strona główna ::.